Lista osób zakwalifikowanych do 2 etapu Konkursu:

Nazwisko Imię Szkoła Miasto
Adamkiewicz Piotr Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański
Bastian Daniel Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Książąt Pomorskich Żukowo
Belczewski Jacek I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Gdańsk
Białkowski Dawid I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Gdańsk
Brodalski Kamil Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Wejherowo
Bronk Wiktoria I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Burchardt Przemysław Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Wejherowo
Burghardt Krzysztof I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Sopot
Chlebba Piotr I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Cybula Piotr Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych Bytów
Czaja Mateusz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Czapiewska Karolina Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola Czersk
Dworakowska Kamila I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Gdańsk
Głowiński Mikołaj Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Słupsk
Gospodarek Michał Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych Bytów
Holer Kacper Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański
Janowicz Patrycja Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Malbork
Jarzyński Jordan Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Wejherowo
Kamiński Oskar II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Starogard Gdański
Karszna Julia Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Stefana Żeromskiego Lębork
Klinkosz Joanna I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Kocwaj Aleksander I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Malbork
Kowalczyk Maja II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Słupsk
Kruszyńska Michalina Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Wejherowo
Kuberacki Jakub IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gdynia
Kwapisiewicz Adam I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Gdańsk
Kwaśnik Daniel IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gdynia
Lewandowska Paulina IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gdynia
Majewski Antoni XIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Gdańsk
Milewczyk Jakub Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Wejherowo
Olejnik Adriana I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Pakura Oliwia I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Paszki Weronika Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych Bytów
Peck Magdalena XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Gdańsk
Pierzga Kamila IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gdynia
Piotrowski Kay Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola Czersk
Pluta Marta XIX Liceum Ogólnokształcące im. M. Mokwy Gdańsk
Przybyszewska Julia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Malbork
Raczyński Kamil IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gdynia
Reinke Szymon Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Wejherowo
Rogowski Marcin Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański
Rychter Agata I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Malbork
Słomiński Marcel I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Malbork
Steiniger Przemysław I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Malbork
Stróżyk Marta Zespół Szkół Społecznych STO Człuchów
Szpakowska Natalia X Liceum Ogólnokształcące Gdynia
Szwarc Paweł Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Wejherowo
Thrun Adrian III Liceum Ogólnokształcące Gdynia
Trznadel Zuzanna I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Gdańsk
Wąż Rafał I Liceum Ogólnokształcące im. Książąt Pomorskich Rumia
Wereszczyński Filip IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gdynia
Wilczewska Natalia I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy
Wittbrodt Julia II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Chojnice
Wojciechowski Paweł X Liceum Ogólnokształcące Gdynia
Zaborowska Julia Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych Bytów
Zeman Eugeniusz XIX Liceum Ogólnokształcące im. M. Mokwy Gdańsk